Новини та події

Фестиваль MyFest.

#MyFest2018 запрошує вас активно відпочити на Спортивній зоні! 

У програму спортивної зони входитиме:
👉🏻 Чемпіонат з стріт-болу
👉🏻 Кік-боксинг
👉🏻 Турнір з пляжного волейболу
👉🏻 Пляжне регбі
👉🏻 Показові східні єдиноборства
👉🏻 Пляжний футбол
👉🏻 Крос фіт
👉🏻 Ранкова йога
👉🏻Показові виступи на байдарках, водній дошці та паруснику

 Молодіжний парк
 30 червня
 Спортивна зона

Кольоровий My FEST
🎉🎨 Фарби холі – будуть 🎨🎉

Жовтий, синій, червоний, зелений та … усі кольори веселки – це твій кольоровий#холіfest до Дня молоді😉

☀️ Молодіжний парк
☀️ 30 червня
☀️ З 6-Ї до 6-Ї

Молодіжно🕺🏻, яскраво 🔥 та безкоштовно💸
#MyFest – не новий, а оновлений 🍀

Хто з нами на хмельницьку Ібіцу?😉

☀️ Електронна сцена
☀️ Молодіжний парк
☀️ 30 червня

#MyFest – не новий, а оновлений 🍀

Готові до порції літнього гумору?😆
😂⌛️Новинка фестивалю – КВН time ⌛️😂

👉🏻 Команда «Ми з 90-х» 👫 – гумор, який 2000-ні вже не зрозуміють 🔥
⌛️Дата створення – 2012 рік

• Чемпіони Хмельницького та Вінниці
• Учасники шоу «Розсміши коміка» та «Комік на мільйон»
• Організатори відкритих мікрофонів «StandUp.km» у Хмельницькому

👉🏻 Команда «Ти не такая» 💃🏻 – збірна університетів Хмельницького – команда, що жартує не так як усі😉
⌛️Дата створення – 2015 рік

• Учасники Подільської ліги КВК «КаВеКактус»
• Віце-чемпіон Фестивалю студентського гумору
• Учасники зимового кубку молодіжної ліги КВН (м. Дунаївці)

👉🏻 Команда «ЗАЗ-1103» 🚚 – ДНЗ «Више професійне училище №11»
⌛️ Дата створення – 2017 рік

• Призери обласного конкурсу КВК «Проф.фест» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
• Учасники Подільської ліги КВК «КАВеКактус»
• Призери серед училищ Хмельницького

☀️ Головна сцена
☀️ Молодіжний парк
☀️ 30 червня

А ще в програмі Stand Up шоу😉
#MyFest – не новий, а оновлений 🍀

Не стань жертвою торгівців людьми!

Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинними елементами з метою одержання прибутку. Це може означати примушення або втягування через обман до проституції, жебракування, або ручної праці.

Складна економічна ситуація в Україні змушує громадян шукати роботу за кордоном. Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном Ви маєте подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню поінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити. Якщо Ви плануєте їхати на роботу за кордон, Вам необхідно отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном.

  1. Обережно з паспортом! Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім як працівникам посольств та прикордонних пунктів пропуску. Це Ваш ідентифікаційний документ і він повинен завжди бути у Вас. Якщо Ви загубили свій паспорт або ж його відібрали силою, звертайтеся до посольства або консульства України у відповідній країні.

  2. Зробіть ксерокопії всіх важливих документів! Ще до виїзду зробіть ксерокопії паспорта, візи, страхового полісу та будь–яких інших документів, пов’язаних з поїздкою. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залишіть копії своїм рідним або друзям в Україні.

  3. Не виїздіть із країни, доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де будете працювати та про безпечне надійне місце проживання. Повідомте рідним або друзям про детальне місце свого перебування за кордоном, а також залишіть їм детальну інформацію про Вашого роботодавця.

  4. Будьте готові до надзвичайних ситуацій! Занотуйте контактну інформацію посольства/ консульства України в країні, до якої збираєтесь, та негайно зв’яжіться зі співробітниками відповідної установи в скрутній ситуації.

Пам’ятайте, ніхто не захищений від таких небезпечних ситуацій.

Якщо Ви стали жертвою торгівлі звертайтесь за телефонами: Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Центру «Ла Страда-Україна»: 0-800-500-335 (дзвінки безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) та 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів). Також Ви можете звертатися до Урядового контактного центру за номером 1545 — дзвінки на урядову “гарячу лінію” якіз стаціонарних,так і з телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone-МТС, Лафселл) — безкоштовні. У структурі Національної поліції України виокремлено Департамент боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, куди можна звертатися за телефонами 063-1950058; 098-4810345; 050-0234678. До Національної поліції України можна звертатися за номером 102 або 0800500202.

Надія Крещук, юрисконсульт

Хмельницького міського Центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Відбулась зустріч психолога Центру соціальних служб з Товариством молодих інвалідів.

15 червня 2018 року психологом Центру Захожою Ольгою проведено тренінгове заняття для Товариства молодих інвалідів в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка.

Тема зустрічі: «Формула гарного настрою». Мета заняття: розкрити суть поняття «гарний настрій», показати шляхи самопізнання особистості, розглянути ситуації впливу проблемних ситуацій на людину та знайти шляхи їх вирішення, вчити керувати своїм настроєм.

Протягом тренінгового заняття психологу із молоддю вдалось створити сприятливі умови для ефективного міжособистісного спілкування в групі, обговорення застосовуваних прийомів і способів, що допомагають справлятися з поганим настроєм. За час зустрічі молодь переглянула відеоролики гумористичного спрямування, було проведено вправи, ігри, творчі завдання. Учасники декламували гуморески П. Глазового, О. Вишні, переглянули презентацію «Формула гарного настрою», створили колаж позитивних емоцій.

 

Спортивно-оздоровчий табір «Олімп».

З 11.06.2018 по 15.06. 2018 Спортивний табір СОТ «Олімп» радував своїх спортсменів та їхніх тренерів-вихователів :

  • оздоровчо-спортивними іграми «Веселі старти»
  • психологічними тренінгами які проводили психологи з центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.
  • культурно – історичними поїздками до м. Кам’янець – Подільського
  • відпочинок у парку імені Чекмана
  • навчально – тренувальними лекціями з плавання.

Діти у спортивно-оздоровчому таборі стали дружніми навчились підтримувати один одного , розуміти один-одного, проводити весело свій час.

Велику подяку завдячуємо їхнім тренерам – вихователям за психологічний підхід до своїх вихованців за любов та турботу яку вони дарували їм під час їхнього перебування у таборі за терпіння та ідеї.

Міжнародний турнір з футболу «ALFA CUP ALBENA – 2018».

Команда юнаків 2005 року народження прийняла участь у Міжнародному турнірі з футболу «ALFA CUP ALBENA – 2018», який відбувся у місті Албена, Болгарія з 05 по 13 червня 2018 року. Наші спортсмени показали свою майстерність у грі та вибороли переможне перше місце, обігравши всіх учасників турніру. Серед яких були команди ФК «Оболонь» Київ, ФК «Волинь» Луцьк, ФК Нетішин, ФК «Хмельник» Балкани, ФК «СДЮШ 26» Київ, ФК Конотоп, ФК «Речица» Білорусь.

 

Працівники Центру соціальних служб провели тренінгові заняття в таборі «Чайка» та Рекреаційному Центрі «Берег Надії».

18.06.2018 року психологом Хмельницького міського Центру проведено тренінгове заняття для дітей 7-15 років у дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Чайка» та Рекреаційному Центрі «Берег надії» на тему «Учись у дружбі жити» та «Згуртованість дитячого колективу в оздоровчих таборах».

Мета тренінгових занять: спрямування згуртованості дитячих колективів, розвиток комунікативних навичок, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного. Виконуючи вправи тренінгу, діти формують навички розуміння один одного. Тренінг мотивує учасників до рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності та взаємодії. Учасники із задоволенням виконували різноманітні вправи, акцентували увагу на важливості дружелюбної атмосфери та підтримки в колективах.

В одному кліматі рослина може розквітнути, в іншому – зачахнути. Те ж саме можна сказати і про психологічний клімат: в одних умовах дитина відчувають себе некомфортно, прагнуть покинути колектив, проводять в ньому менше часу, їх особистісний ріст сповільнюється, в інших – колектив функціонує оптимально і його члени отримують можливість максимально повно реалізувати свій потенціал. Тому задача психолога – це допомога у формуванні привітної, сприятливої атмосфери в дитячих колективах.

Захід відбувся в рамках проведення інформаційно-просвітницької виїзної акції міського, обласного та районного Центрів зайнятості за участі Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Продовжили співпрацю Центр соціальних служб та Хмельницька ДЮСШ №3.

Цього разу юні тенісисти слухали психолога Віговську А. Та обговорювали важливу для будь-якого спортсмена тему: «Відновлення витраченої під час тренувань та змагань психічної енергії».

Як розпізнати втому, якими засобами попередити надмірні фізичні і психічні навантаження, елементарні прийоми психічної саморегуляції, про роль спортивного психолога – ці теми були цікавими навіть для найменших спортсменів і вони охоче вступали в дискусію і ділилися власним спортивним досвідом.

Тренери також схвально відгукнулись про підняту тематику розмови з дітками і висловили побажання продовжити її вже зі старшими дітьми школи.

Будемо працювати і допомагати юним спортсменам більше і легше примножувати спортивні здобутки і славу для рідного міста!

Проведено захід «Я люблю туризм»

З метою популяризації активного дозвілля, здорового способу життя за участі Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсії учнівської молоді, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання та міського будинку культури в парку ім..Т.Шевченка було проведено захід «Я люблю туризм» для вихованців пришкільних таборів. Діти мали чудову можливість взяти участь у локаціях різного спрямування: туристичного, психологічного, творчого та культурного.

Психолого-правова робота Центру соціальних служб з вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Літо-це не лише пора розваг і відпочинку.

Провести канікули з користю допомагають вихованцям дитячо-юнацьких спортивних шкіл цікаві і змістовні інтерактивні заходи, такі як у ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, ДЮСШ №3 м.Хмельницького, що були проведені практичним психологом та юрисконсультом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Психолог Центру Антоніна Віговська провела зустріч із вихованцями в ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2.Як дружити, як ставитись до різних уподобань своїх товаришів, як протистояти агресії з боку приятелів, не вдаючись до відповідних аналогічних дій, які ролі ми всі граємо у житті і як на це реагуємо самі та оточуючі…На ці та інші численні запитання діти отримали змістовні відповіді, переглянули тематичні відео-сюжети, подискутували та просто весело і максимально корисно провели час з психологом.

Юрисконсультом Центру проведена з вихованцями ДЮСШ №1 та ДЮСШ№3 превентивна бесіда, щоб нагадати дітям про правила безпечної поведінки під час канікул – зокрема як не стати суб’єктом правопорушення та самим не порушувати закон, відповідальності за вчинення правопорушень.

Також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» роз’яснено особливості правового регулювання праці неповнолітніх, щоб в майбутньому при бажанні працевлаштуватись на сезонний період (за письмовою згодою батьків) неповнолітній працівник знав свої трудові права та гарантії (зокрема скорочена тривалість робочого дня, прийняття на роботу без випробувального терміну, заборона працювати у вихідні дні, на важких роботах і з шкідливими умовами праці).