Новини та події

Чемпіонат Хмельницької ДЮСШ №2 з міні-футболу.

З 12 по 13 жовтня 2017 року на міні футбольному полі Хмельницької ДЮСШ №2 що по вулиці Тернопільській, 34 було проведено чемпіонат Хмельницької ДЮСШ №2 з футзалу. У змаганнях приймали участь 8 команд та близько 80 спортсменів. Найсильнішою була команда ДЮСШ №2 (2007 р. н.), друге місце посіла команда ДЮСШ №1 (2007 р. н.), а третє місце за командою Новатор (2006 р. н.).

 

Вихованка Хмельницької ДЮСШ №2 здобула бронзу на міжнародних змаганнях

7-8 жовтня в сербському місті Зренянін проходив етап Європейського кадетського циклу з фехтування у якому прийняли участь спортсмени з Сербії, Румунії, Хорватії, Болгарія, Угорщина, Естонія, Туреччини, Австрії та України. Серед учасників була і вихованка Хмельницької ДЮСШ №2 Садова Дарія (тренер Свідницький І.В.), якій вдалося у командних змаганнях в складі кадетської збірної України завоювати бронзову нагороду.

«Торгівля людьми. Міф чи реальність?»

18 жовтня 2017 р. в рамках  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у читальному залі обласної наукової бібліотеки відбулася освітня година  «Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності».
Для обговорення цієї проблеми з учнями Хмельницького ліцею та попередження злочинної експлуатації  була запрошена практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Антоніна Віговська, яка розповіла що жертвами його можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном.

Якщо донедавна  переважала торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації, то зараз лідирує трудова експлуатація. Так само змінилося і співвідношення жертв торгівлі людьми за статтю – якщо раніше майже 85% потерпілих були жінки, то зараз понад 60% складають чоловіки. .

Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Торгівля людьми. Міф чи реальність?», перегляд та обговорення тематичного фільму «Небезпечна гра». Разом з учнями психолог проаналізувала основні психологічні чинники, які впливають на прийняття рішення ризикувати в питанні виїзду за кордон і основні психологічні ресурси не помилитися у виборі.


            Підводячи підсумки, присутні зауважили, що такі бесіди дуже необхідні сьогодні, адже вони дають усвідомлення того, що найвищою цінністю є людина, її здоров`я, недоторканість та безпека.

Нагороди з чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків.

З 11 по 15 жовтня 2017 року в м. Харьків проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків, на якому зібралося більш ніж 600 найсильніших спортсменів з 18 областей України та м. Києва. За призові місця боролись учасники з Київської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Донецької та інших областей. Нашу область представляли 12 спортсменів, які навчаються та тренуються в Хмельницькій ДЮСШ №3. За підсумками змагань в ході безкомпромісних поєдинків вони отримали призові медалі та показали гарні результати, увійшовши в кращу п’ятірку та десятку учасників. У ваговій категорії -37 кілограм на І-му місці опинилася Кебець Яна, на ІІ місці – Заморока Марія. Також відзначились такі спортсмени: Михайленко Ярослав – п’ яте місце (ваговій категорії -34 кг), Мак Володимир – п’яте місце (вагова категорія -26), Журавський Ігор – п’яте місце (+42 кг), Кунах Олег – п’яте місце (-30 кг), Сивак Артур – дев’яте місце (-30 кг) і Люлін Артем – дев’яте місце (-24 кг).

Вітаємо юних тхекводистів з перемогами, нагородами та їх тренерів Пісоцьку Наталю, Пісоцького Сергія та Михайловського Валерія, бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог.

 

Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів тренінг «Адаптація молодого викладача в системі вищої школи» в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

03 жовтня 2017 року практичний психолог Центру Любов Кирилюк провела тренінг для студентів-магістрів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на тему «Адаптація молодого викладача в системі вищої школи»

Метою даного тренінгу було – ознайомлення майбутніх викладачів з досвідом роботи по адаптації  молодих спеціалістів  в системі вищої освіти, тобто, допомогти студентам магістрантам виявити проблеми, з якими вони можуть зіткнутися в процесі адаптації себе як молодого викладача, а також визначити шляхи створення кращих умов для професійної адаптації.

Під час тренінгу студенти виконували різноманітні вправи для того щоб сформулювати загальні та особисті проблеми в адаптації молодого викладача, а також визначали вплив факторів мотивації, комунікації, стресу та середовища на процес психологічної адаптації.

В результаті проведеного тренінгу, під час обговорення  виконаних вправ та обміну враженнями, студенти змогли визначити для себе власні шляхи досягнення якнайкращої професійної адаптації, отримали практичні рекомендації від психолога Центру, а також обмінялися побажаннями один одному в досягненні успіху своєї майбутньої викладацької діяльності.

За  інформацією Хмельницького МЦСССДМ

 

Відкрито ще один стадіон!

25 вересня 2017 року по вулиці Тернопільській, 34 відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля з штучним покриттям, який знаходиться на балансі Хмельницької ДЮСШ №2. Майданчик побудований за кошти з міського за 1,9 мільйона гривень. На спортивній споруді можуть займатись вихованці Хмельницької ДЮСШ №2 та жителі міста. Відтепер тут усі бажаючі зможуть грати у футбол, займатись настільним тенісом, тренувати силу та гнучкість.

Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів тренінг “Жінки на ринку праці” у Центрі зайнятості.

26 та 28 вересня 2017 року соціальним педагогом Центру Омелянською Іриною було проведено тренінги “Жінки на ринку праці”, «Жінки – лідери змін» на які було запрошено жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Мета тренінінгів: надати жінкам психологічну підтримку; підняти їх самооцінку; допомогти визначити свої сильні сторони; зрозуміти свої потреби, професійні вміння та навички; навчитися орієнтуватися на сучасному ринку праці.

Під час тренінінгів було розглянуто ряд важливих питань, які є актуальними на сьогоднішній день під час працевлаштування громадян, а саме: визначення ситуації щодо становища зайнятості жінок на ринку праці та сприяння активній позиції жінок в працевлаштуванні; оцінювання особистості та професійних ресурсів; підвищення самооцінки у вирішенні питань зайнятості.

У ході тренінінгів використовувались різноманітні вправи, які мали за мету сформувати у жінок впевненість у власних силах, віру у ефективність власних дій, формуванню їхньої активної життєвої позиції, навичок ділової поведінки для зростання кар’єрного росту.

 

Ірина Омелянська соціальний педагог

Хмельницького міського Центру соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить виховну роботу з неповнолітніми, що знаходяться в Хмелницькому слідчому ізоляторі.

21.09.2017 року відбулась чергова зустріч соціального педагога Омелянської І.А. з підлітками Хмельницького слідчого ізолятора.

Зустріч пройшла у формі виховної бесіди, темою якої було “Відповідальність за власне майбутнє”.

На бесіді були присутні 6 неповнолітніх, які перебувають в Хмельницькому слідчому ізоляторі. Неповнолітні ознайомились із елементами, необхідними для успішного керування життям; навчались визначати власні проблеми та знаходити шляхи їх розв’язання; у вихованій формі відстоювати валсну позицію.

Хмельницькому виповнилося 586 років! Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центр по роботі з дітьми та підлітками організували цікаву програму…

23 вересня 2017 року у місті Хмельницький відзначили День міста. В парку ім. Івана Франка Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, управління молоді та спорту,  студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організували свято з нагоди 586 річниці міста Хмельницького.

Із самого ранку на головній алеї парку ім. І. Франка стартували всілякі святкові дійства та цікаві розваги. Програма святкування Дня міста була насичена різноманітними майстер-класами: ароматне малювання кавою, розмальовування гіпсових фігурок, майстер-клас з вивчення англійської мови, майстер-клас “Голуби миру”, майстер-клас «Розпис печива», плетіння фенічок, вироби з повітряних кульок тощо. Студенти гуманітарно-педагогічної академії факультету мистецтв наносили на обличчя дітей та підлітків різноманітні візерунки. Від такого боді-арту не відмовлялись навіть дорослі.

З Днем народження Хмельницький привітали студенти факультету початкової освіти та філології гуманітарно-педагогічної академії та порадували гостей заходу своїм майстер-класом “Англійська мова просто неба”. Разом із куратором Ворник Марією Миколаївною студенти презентували  дітям лінгвістичні ігри, казкові завдання, пісні тощо. Хмельничан  об’єднала  атмосфера бажання вивчати іноземну мову, середовище відкритості, доброзичливості, співтворчості. До привітань долучилися й студенти групи ПО-34, запропонувавши усім бажаючим взяти участь у майстер-класі «Голуб миру – рідному місту». Юні хмельничани зі студентами виготовляли паперових голубів, малювали та писали про мир. На крилах птахів учасники майстер-класу писали побажання рідним, друзям, місту Хмельницькому.

Програма свята була насиченою і різнобарвною. Запалювали своєю енергійністю, талантом вихованці танцювальної студії «Феномен» та вихованці підліткових клубів «Ірбіс», «Вікторія» під керівництвом наших талановитих викладачів. Молоді та спортивні учасники підліткового фізкультурно-оздоровчого клубу «Гепард» під керівництвом Максима Кладницького продемонстрували прийоми рукопашного бою. Для гостей свята були також організовані різноманітні майстер-класи від наших творчих педагогів-організаторів та керівників гуртків. Пропонували діткам відчути себе справжніми кондитерами за декоруванням пряників. Зацікавили діток вироби з стрічок, які мали сюрприз в середині, а повітряні кульки перетворювались на різноманітні цікаві фігури.
Ведучою свята була керівник гуртка підліткового клубу «Сиріус» Здоровецька Діана, яка творчо та натхненно проводила програму свята.

Погода намагалася внести свої корективи у хід проведення святкових заходів, відлякавши частину хмельничан, та ті, хто залишився для перегляду святкового концерту , хто привів своїх дітлахів для участі в різноманітних дитячих розважальних програмах – не пожаліли. Адже, заряд чудового святкового настрою вони отримали.

 

За інформацією Хмельницького міського Центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та

міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання

 

Налагодження співпраці.

15 вересня 2017 року студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії познайомилися з особливостями, специфікою діяльності Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З великим зацікавленням майбутні працівники соціальної сфери, майбутні соціальні педагоги, педагоги-організатори слухали директора Мар’яну Миколаївну Любецьку, яка розкрила суть соціальної діяльності, ознайомила з нормативно-правовою базою та напрямами роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Увагу студентів було зосереджено на специфіці роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, їх соціальний супровід, юридична допомога. Студентам спеціальності «Соціальна робота» було запропоновано взяти участь у підготовці серії лекцій з просвітницької роботи «Подолання негативних явищ в молодіжному середовищі» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час живого зацікавленого спілкування студентів та гостей практичний психолог Центру Ольга Олександрівна Захожа ознайомила студентів з різновидами допомоги, яку надає Центр, механізмами роботи при виявленні насильства в сім’ї чи жорстокого поводження; продемонструвала фрагменти проведення таких форм роботи, як «Година з психологом просто неба», казкотерапія, аромотерапія, тренінг, групові заняття для людей з особливими потребами.

Окрім того, майбутні соціальні працівники отримали цікавий роздатковий матеріал для більшого ознайомлення з роботою Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники зустрічі домовилися про наступну зустріч.