Новини та події

Відкритий турнір з футболу «Подільска весна» серед юнаків 2005 р.н. та 2007р.н..

Сьогодні 30 березня 2018 року завершився Відкритий турнір з футболу «Подільська весна» серед юнаків 2005 р.н. та 2007 р.н. , що проходив на стадіоні ДЮСШ № 1. Зібрав наш турнір 12 команд-учасників з м. Хмельницького та гостей: м. Чернівці, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Красилів. На протязі 3 днів проходили матчі де всі учасники змагались за першість у своїй віковій категорії. За підсумками турніру у віковій категорії юнаки 2005 р.н. ІІІ місце посіла команда з м. Волочиськ, ІІ місце посіла команда «Спарта» м. Чернівці та чемпіонами турніру стала команда ДЮСШ № 1 м. Хмельницький під керівництвом тренера-викладача Сенделя О.В.. У віковій категорії серед юнаків 2007 р.н. ІІІ місце посіла команда «Новатор» м. Хмельницький, ІІ місце завоювала команда ДЮСШ м. Красилів та чемпіонами турніру стала команда ДЮСШ № 1 м. Хмельницький на чолі з тренером-викладачем Сергєєвим Л.В.. Дякуємо тренерам ДЮСШ № 1 за організацію турніру на високому рівні! Привітання чемпіонам змагань, та побажання не зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед. Так тримати!!!

«Детектор настрою!»

квітня у світі відзначають День сміху, під час якого прийнято розігрувати друзів і родичів або жартувати.

30 березня в рамках Дня сміху Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів вуличну акцію «Детектор насторю» спільно зі студентами гуманітарно-педагогічної академії та ПТУ № 11 для пересічних громадян та гостей міста на майданчику торговельного центру «Дитячий світ». Сьогоднішня акція пройшла в дещо іншому форматі, аніж щорічно. Працівниками Центру виготовлено понад 600 штук «смайликів» з наступники виразами:

– «Я – сумний»

– «Я – веселий»

– «Я – поспішаю»

– «Я – злий»

– «Я – закоханий»

– «Я не визначився».

Мета акції – провести аналіз емоцій пересічних хмельничан та гостей міста аби визначити, які настрої переважають напередодні свята – 1 квітня. Аби відчути атмосферу настрою мешканцям міста достатньо було обрати один із шести «смайликів» та визначити свій сьогоднішній настрій.

Протягом усього періоду панував гарний настрій, позитивні емоції, незважаючи на похмуру березневу п’ятницю.


За інформацією міського Центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ІІ етап Західноукраїнської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

27 березня в місті Ужгород у спортивному комплексі «Юність» проходив ІІ етап Західноукраїнської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ». На змагання приїхали команди з м. Хмельницький, м. Луцьк, м. Івано-Франківськ та м. Тернопіль. Місто Хмельницький представляла команда 5-6 класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 під керівництвом викладача Володимира Коричака.
Команди у складі 4 хлопчиків та 4 дівчат демонстрували свої здібності у наступних випробуваннях: біг з елементами бар’єрів, метання набивного м’яча, оббігання стійок, біг «драбинка», багатоскоки з місця, стрибкова естафета, а також комплексна естафета «формула-1».
За підсумками випробувань перемогу здобула команда м. Ужгород, срібна нагорода дісталась команді з м. Хмельницький та бронзова нагорода –м. Тернопіль.

Для міста Хмельницького програма «Дитяча легка атлетика ІААФ» є новинкою. Вперше управління молоді та спорту відрядило учасників на змагання до міста Івано-Франківськ, програма викликала настільки зацікавленість, що було прийнято рішення прийняти участь в усіх трьох етапах.

Заключний етап відбудеться в місті Тернопіль 12 квітня.

Діяльність юних громадських активістів.

В малій залі Хмельницької міської ради 28 березня відбулось розширене засідання Молодіжної громадської ради при Управлінні молоді та спорту.Заступник начальника управління з молодіжних питань Олена Мандзій поінформувала присутніх про реалізацію спільних з громадськими організаціями та ініціативною молоддю міста у 2017 році , І кварталі 2018 року; про етап створення “Молодіжного центру” по вул.Камянецькій,63.

В рамках співпраці з молодіжними ініціативами відбулась презентація історичного дослідницького проекту „Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини”, кінцевим продуктом якого став сайт https://turistmapa.com.ua/index.php., який розробила команда учнів 9-11 класів гімназії №2 м. Хмельницького під керівництвом вчителя історії Оксани Степанової в рамках освітньої програми «Історія моєї громади. Минуле для спільного майбутнього». Щодо програми “Молодіжний працівник” розповіла головний спеціаліст управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Тетяна Андріїшина.

І про головне. Молодіжна громадська рада частково оновила склад. За результатами відкритого голосування до неї увійшли до неї увійшли:

-Владислав Гребенюк – голова ГО “молодь за краще майбутнє”;

– Діана Колісник представник “Юного журналіста”;

– Володимир Анікін – представник “Нової генерації міста”;

– Олександр Процун – голова Хмельницького осередку “Пласт”;

-Анастасія Голяк – голова обласної студентської ради учнівського самоврядування.


Вже скоро учнівські, студентські та усі молодіжні ініціативи Хмельницького будуть в одному місці🔥

Підготовка СК «Поділля» до спортивного сезону 2018 року!

Спортивний комплекс «Поділля» являється головною спортивною ареною міста на якій проводяться найважливіші події – футбольні баталії міських команд – професійних, аматорських та дитячих, ігри чемпіонату України з регбі, велика кількість легкоатлетичних змагань та спортивно-масових заходів різних рівнів.

Протягом зимового періоду силами працівників Хмельницької ДЮСШ № 1 проведено ряд робіт по поточному ремонту підтрибунних приміщень, роздягалень, душових кімнат та санвузлів, а з настанням сприятливих погодних умов, проводиться комплекс необхідних робіт для підготовки газону футбольного поля та бігових доріжок СК «Поділля» до весняно-літнього спортивного сезону.

Для багатьох людей – футбольне поле це просто шматок землі на якому росте трава. Насправді ж спортивний газон це складний «живий організм», який потребує щоденної кропіткої праці багатьох людей. Ось і зараз саме проводиться комплекс необхідних робіт, які мають стати запорукою і фундаментом гарного газону, який буде радувати спортсменів та вболівальників улюбленої гри.

Після танення снігу в першу чергу проводиться зачистка сухої та відмерлої трави, пошкоджені або уражені ділянки газону підсипаються сумішшю з піску та ґрунту. З настанням теплої погоди, працівниками Хмельницької ДЮСШ № 1 дбайливо відновлюються всі пошкоджені місця на футбольному полі. Вже проводиться підсипка спецсумішшю в необхідних місцях. На черзі роботи з підсівання трави та підкормлення кореневої системи газону. Через декілька днів,слідуючим етапом робіт буде каткування футбольного поля з метою усунення нерівностей внаслідок природнього руху грунту в зимовий період. А вже з настанням періоду росту трави необхідно мінімум двічі на тиждень проводити покіс газону. Усі ці роботи можуть виконуватись лише кваліфікованими працівниками, які вкладають частинку своєї душі в таку часом непомітну, але вкрай важливу працю, щоб стадіон «Поділля» завжди був окрасою нашого рідного міста.

Уже 6 квітня на СК «Поділля» відбудеться «Подільське дербі» – гра другої ліги чемпіонату України з футболу між командами ФК «Поділля» Хмельницький та ФК «Агробіснес» Волочиськ.

Запрошуємо мешканців міста та гостей відвідати СК «Поділля» та з користю провести час.

Перевірка майбутніх першачків.

Йти до школи чи зачекати ще рік? У міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді безкоштовно проводять діагнотику готовності майбутніх першачків до навчання. Перевіряють не вміння писати чи читати, а психологічний настрой. Послугу запровадили у 2017. Радять батькам не зволікати до літа, а вже звернутися за порадою.

У складних життєвих ситуаціях звертайтесь на лінію «ТЕЛЕФОНУ ДОВІРИ» зі стаціонарного – 15-50 та з мобільного – 067-133-15-50.

У наш інформаційний час життя постійно прискорюється. Це має певні плюси – більшого прагнеш домогтися, більше спробувати, але також є і мінуси – люди все менше помічають один одного та все більше з’являється одиноких людей, яким нікуди виплеснути свої емоції, через що у них виникають проблеми із спілкуванням, з кар’єрою та іншими важливими моментами життя. До батьків і до друзів з такими проблемами не звернешся, вони якщо і вислухають, то навряд чи дадуть професійну пораду, а не компетентна допомога іноді гірше, ніж ігнорування взагалі.

В таких умовах актуальним стає «Телефон довіри» – один із видів телефонного психологічного консультування.

«Телефони довіри» – дуже зручний винахід людства. У складній ситуації, коли допомога необхідна терміново та немає часу на поїздку до психолога, вночі або ж в інший час доби можна набрати номер міського телефону «15-50» або з мобільного (067) 133-15-50 і висловити свої переживання, проблеми, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію психолога телефону довіри, підтримку, пораду і допомогу. Важливо, що консультування проводиться анонімно, тому простіше розповідати про те, що ніколи не сказав би знайомим людям. Все це досягається за умови, що «на іншому кінці дроту» працює кваліфікований психолог.

Твого дзвінка чекають на «ТЕЛЕФОНІ ДОВІРИ» (м. Хмельницький) зі стаціонарного – 15-50 та з мобільного : (067) 133-15-50.

Тут вас вислухають, підтримають і допоможуть знайти вихід із тої чи іншої складної ситуації.

IV Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави-2018».

24 по 25 березня 2018 року в місті Львів проводився IV Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави-2018» в якому прийняло участь біля 350 гімнасток з багатьох куточків України (Київ, Одесса, Чернівці, Вінниця, Чернігів, Ужгород, Кропивницький, Дніпро, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Південний, Дергачі, Полтава) та гості з країн Молдови та Польші. У турнірі брали участь діти від 6 до 18 років. Гімнастки змагались в 3 категоріях у кожній віковій групі.

Вдалими ці змагання були для представниць міста Хмельницького:

у загальному заліку бронзову нагороду здобула Колесникова Валерія;

у вправах зі скакалкою бронзу здобула Діденко Діана;

у вправах з обручем бронзу виборола Будяй Анастасія.

Спортсменів підготувала Олена Репйова

Вітаємо з вдалим виступом, бажаємо успіхів спортсменам в досягненні нових спортивних вершин та бажаних перемог.

11 Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків на призи олімпійського чемпіона «Кубок Терещука».

24 та 25 березня у м. Києві пройшов 11 Всеукраїнський турнір з волейболу на призи олімпійського чемпіона «Кубок Терещука» серед юнаків 2002-2003 р.н.. На змагання приїхали серйозні команди так як це дуже престижний турнір в Україні. Не оминули його і спортсмени ДЮСШ № 1 2003 р.н. під керівництвом тренера Плотницького Ю.В.. Змагання були дуже цікаві та видовищні. Так як наші вихованці були молодші за своїх суперників їм було дуже важко добратись до п’єдесталу нагород і зайняли 4 місце, але здобули дуже цінний та важливий ігровий досвід. Побажаємо нашим хлопцям перемог у майбутньому.

Завершився зимовий чемпіонат ДЮСШ № 1 з міні-футболу серед юнаків 2009-2010 р.н..

24 березня 2018 року спортивному залі ДЮСШ № 1 завершився зимовий чемпіонат ДЮСШ № 1 з міні-футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. Відбулася церемонія нагородження. За результатами змагань ІІІ місце посіла команда ДЮСШ № 1 (2010 р.н.) тренер-викладач Лапідус М.А., ІІ місце посіла команда ДЮСШ № 1 (2009 р.н.) тренер-викладач Папірович В.Г. та чемпіонами нашого чемпіонату стала команда ФК «Новатор». Вітали та нагороджували чемпіонів та призерів начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Ремез Сергій Степанович, директор ДЮСШ № 1 Янків Василь Володимирович та видатний футболіст, гравець команди «Динамо » м. Київ, збірної України Олександр Алієв, що дуже порадувало молодих футболістів. Переможці та призери чемпіонату були нагороджені командними кубками, грамотами та медалями. Вітаємо переможців та призерів змагань, та до нових зустрічей!